RU

Лавринович запевнив, що Янукович буде проукраїнським Президентом

26.02.2010, 14:40

Перший віце-спікер, регіонал Олександр Лавринович впевнений, що Віктор Янукович буде проукраїнським Президентом. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Першого віце-спікера, О.Лавринович уточнив: "Я твердо знаю, що Президент України буде виключно проукраїнським. Він не підтримуватиме політики жодної іншої країни і жодного міжнародного утворення".

Говорячи про зовнішньополітичну складову розвитку української держави, О.Лавринович висловив впевненість у тому, що Україна буде рухатися у напрямі посилення безпеки, і для цього будуть використовуватися всі можливі інструменти. "Ті, хто сподівається, що Україна раптом стане десь вливатися або асоціюватися з одним або іншим утворенням, які є на континенті, або потрапить під протекторат якоїсь країни, - це наївні надії", - сказав політик.

Нагадаємо, вчора на круглому столі директор Київського інституту управління ім. Горшеніна Костянтин Бондаренко заявив, що з приходом до влади Президента України Віктора Януковича зовнішню політику України чекає повернення до багатовекторності.

Вчора на зустрічі з главою Держдуми Росії Борисом Гризловим і главою Адміністрації Президента РФ Сергієм Наришкіним В.Янукович заявив, що візит до Москви планує на 5 березня. "Ми домовилися з Президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим", - сказав він, додавши, що головна мета цього візиту - значно активізувати відносини з Росією, особливо в економічній сфері.

Крім того, наступного тижня В.Янукович запланував ще один візит - до Брюсселя.

Олександр Лавринович: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини