RU

Лавринович вже сьогодні запропонує Азарову новий Закон про Кабмін

01.10.2010, 15:30
Лавринович вже сьогодні запропонує Азарову новий Закон про Кабмін - Фото
e09b51406e619adff1c8bc784afb1a53.jpg

Лавринович вже сьогодні запропонує Азарову новий Закон про Кабмін
Міністр юстиції Олександр Лавринович у п'ятницю, 1 жовтня, внесе на розгляд уряду нову редакцію Закону про Кабмін.

"Основна роль у процесі приведення законодавства у відповідність до Конституції буде, природно, покладена на Міністерство юстиції. Наш прямий обов'язок - зробити аналіз чинного законодавства. Сьогодні на розгляд уряду буде запропонована нова редакція Закону про Кабінет Міністрів, де враховані вимоги Основного Закону в редакції 1996 року", - сказав О.Лавринович, якого цитує "Дзеркало тижня".

За його словами, у зв'язку з рішенням КСУ про скасування політреформи з вчорашнього дня Кабмін вже не відповідальний перед Верховною Радою.

"Будуть змінені процедура винесення недовіри уряду, порядок призначення і звільнення, зокрема Прем'єр-міністра, а також чисельність віце-прем'єрів. Відтепер їх повинно бути четверо, як того вимагає Основний Закон. Конституційні розпорядження повинні бути переведені у закон. Що стосується можливих якісних змін в уряді, це питання до Президента", - додав О.Лавринович.

Нагадаємо, Конституційний Суд України повернув редакцію Конституції 1996 року. Відповідне рішення зачитав сьогодні глава Конституційного Суду Анатолій Головін. Зокрема Конституційний Суд визнав не відповідним Конституції Закон "Про внесення змін до Конституції України" N2222-IV від 8 грудня 2004 року в зв'язку з порушенням конституційної процедури його розгляду і прийняття. Цей закон N2222-IV втрачає силу з дня прийняття Конституційним Судом такого рішення, тобто з 30 вересня.

Крім того, КСУ поклав на органи державної влади обов'язок невідкладно привести свої нормативно-правові акти у відповідність до Конституції від 28 червня 1996 року в редакції, яка існувала до внесення змін від 8 грудня 2004 року.

Повний текст рішення КСУ з політреформи>>>

Олександр Лавринович: біографія та добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини