RU

Лавринович вважає "подвійний статус" Литвина головною проблемою Ради

25.09.2009, 12:58

Головна проблема працездатності Верховної Ради полягає у тому, що Володимир Литвин об'єднує статус політичного лідера і спікера. Про це журналістам на брифінгу заявив перший заступник Голови ВР Олександр Лавринович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Лавринович наголосив: "Сьогодні найбільша проблема непрацюючої Верховної Ради - у тому, що ми маємо об'єднання статусу політичного лідера з посадою Голови Верховної Ради України".

За його словами, мотиви дій у кожному зі статусів вступають у суперечність між собою. "Тому що функції спікера і функції політичного лідера, який повинен нав'язати свою точку зору... - вони несумісні", - вказав перший віце-спікер.

Нагадаємо, сьогодні засідання погоджувальної ради лідерів фракцій знову закінчилося безрезультатно. Депутати пропонують на вихідні провести консультації, а наступний тиждень зробити пленарним. Зокрема, таку пропозицію озвучив народний депутат від Партії регіонів Олександр Пеклушенко. Його підтримав народний депутат від НУНС Роман Зварич. Спікер Володимир Литвин відзначив, що готовий поставити цю пропозицію на голосування у тому разі, якщо буде розблокована парламентська трибуна.

Підбиваючи підсумки засідання погоджувальної ради, В.Литвин сказав: "Всім зрозуміло, що засідання сьогодні не буде".

Олександр Лавринович: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини