RU

Лавринович "викрив" тимчасову угоду Яценюка

10.11.2008, 16:34

Пропозиція Голови Верховної Ради Арсенія Яценюка про тимчасову угоду між Президентом, урядом і Верховною Радою України є нічим іншим, як "спробою зняти відповідальність за результати некваліфікованої і корисливої роботи керівництва держави - уряду і Президента". Про це заявив Перший заступник Голови ВР України Олександр Лавринович.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі О.Лавриновича, політик нагадав, що Президент і Прем'єр очолюють політичні сили (НУНС і БЮТред.), які сформували всю виконавчу владу і своєю діяльністю, зокрема, "призвели до нечуваної інфляції та економічної і фінансової кризи".

Перший віце-спікер висловив впевненість у тому, що "ця непродумана пропозиція А.Яценюка по суті є пропозицією щодо ревізії конституційного порядку держави". "У Верховній Раді України представлені фракції політичних партій, які безпосередньо від громадян України дістали права від їхнього імені приймати рішення в їхніх інтересах. А уряд - це продукт двох фракцій БЮТ і НУНС, які після виборів створили свою нежиттєздатну коаліцію", - наголосив "регіонал".

За його словами, парламентські фракції – це "не суб'єкти підприємницької діяльності, які можуть домовлятися на свій розсуд, а представники поглядів, переконань та інтересів українського народу". "Дві фракції, які сформували уряд, разом із своїми лідерами Ющенко і Тимошенко, повинні нести відповідальність за свою недбалу роботу", - резюмував О.Лавринович.

Нагадаємо, раніше Голова Верховної Ради заявив про необхідність підписати угоду про тимчасову взаємодію між Президентом, парламентом і Кабінетом Міністрів. "Я не бачу іншого виходу, крім підписання між парламентом, фракціями парламенту, урядом і Президентом України угоди про тимчасову взаємодію", - сказав А.Яценюк.

Досьє на Олександра Лавриновича >>>

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини