RU

Лавринович сподівається на Ющенка

04.02.2010, 13:34

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Лавринович сподівається, що Президент України Віктор Ющенко підпише прийняті вчора зміни до Закону про вибори Президента. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ .

"Я не можу прогнозувати поведінку Президента, але сподіваюся, що такий ясний і простий Закон і його спрямованість повинні служити тому, щоб Президент, який досить скоро вже повинен буде передати свої повноваження, був зацікавлений у тому, щоб не бути учасником дій, запланованих одним з кандидатів", - зазначив О.Лавринович.

О.Лавринович висловив надію, що цей Закон Президент підпише, "тому що якщо він відмовиться, означає він збирається продовжити на деякий час ту ситуацію, яка була в країні останні п'ять років і дала відповідні результати".

Нагадаємо, раніше глава фракції БЮТ у парламенті Олена Шустік заявила, що Президент України зобов'язаний виявити мужність і негайно накласти вето на закон, "який відкриває шлюзи беззаконню". "Я закликаю Президента не зрадити останні надії українців і міжнародного співтовариства на затвердження на нашій території правової держави, виявити мужність і негайно накласти вето на закон, який відкриває шлюзи беззаконню", - сказала народний депутат.

Верховна Рада України вчора прийняла у другому читанні і загалом запропонований регіоналами законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо організації роботи виборчих комісій)". Відповідно до документа, із старої редакції Закону вилучається норма про те, що засідання виборчої комісії є повноважним, якщо в ньому бере участь не менше як двох третин від складу комісії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини