RU

Лавринович розповів, чому у БЮТ і ПР не склалося з коаліцією

23.12.2008, 12:50

Головна причина того, що Партія регіонів і БЮТ не створили коаліцію - у прагненні Юлії Тимошенко до повної влади в державі. Про це заявив перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Лавринович, спростовуючи "неправдиві і некоректні публічні заяви Юлії Тимошенко" про причини, через які не було досягнуто домовленостей про створення "коаліції двох".

Як повідомляє прес-служба першого віце-спікера, О. Лавринович уточнив: "Головна причина того, що не було позитивних дій як наслідок таких довгих зустрічей, консультацій та переговорів, - це прагнення Юлії Володимирівни зберегти назавжди посаду прем?єр-міністра і опанувати за допомогою конституційних змін всю повноту влади в державі. Це справжня велика причина. І я хочу, щоб Юлія Володимирівна це почула".

О. Лавринович уник конкретизації і не став говорити про гарантії, які "давалися особисто Юлією Володимирівною або її уповноваженими представниками" заради досягнення своєї мети, оскільки, за його словами, "це буде виглядати непристойно".

Водночас, на переконання народного депутата, "той, хто уважно слідкує за офіційними позиціями та документами може зрозуміти всю межу тієї неправдивості, яка була" у публічних висловлюваннях Юлії Тимошенко останнім часом. "Неправдивість і некоректність заяв Юлії Володимирівни є настільки очевидними, що я не розумію, на що вона сподівалася", - підсумував О. Лавринович.

Нагадаємо, незважаючи на інтенсивні міжфракційні консультації між Блоком Юлії Тимошенко і Партією регіонів, у Верховній Раді несподівано, усього за один день, було оголошено про створення більшості у складі БЮТ, НУНС і Блоку Литвина.

Коаліціада-2008: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини