RU

Лавринович проти пам'ятників Сталіну

05.05.2010, 13:50

Міністр юстиції України Олександр Лавринович проти встановлення у Запоріжжі пам'ятника Сталіну. Про це він заявив сьогодні в коментарі журналістам.

"Я вважаю, що тиранам пам'ятники ставити не треба. Про них необхідно знати, і знати дуже добре, щоб засвоїти уроки історії і щоб їх не повторювати", - зазначив О.Лавринович.

Нагадаємо, раніше народний депутат, перший секретар Харківського обкому Компартії України Алла Олександровська заявляла, що в Україні необхідно встановити пам'ятник І.Сталіну.

Також повідомлялося, що Запорізький обком КПУ планує до 65-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні встановити бюст І.Сталіну в Запоріжжі

Водночас згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, більшість українців (56,7%) негативно ставляться до ініціативи щодо установлення пам'ятників І.Сталіну в містах України, схвалює таку пропозицію тільки кожний десятий респондент (9,6%). Інші українці залишилися байдужі до цієї ініціативи або не змогли визначитися з відповіддю на питання.

Олександр Лавринович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини