RU

Лавринович пояснив, чому Партія регіонів попрощалася з Кисельовим

21.09.2009, 11:40

Василя Кисельова виключили з Партії регіонів, оскільки він перейшов грань у своїх відносинах з кримською організацією ПР. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив перший заступник лідера Партії регіонів Олександр Лавринович.

Зокрема, О.Лавринович відзначив: "Щодо Кисельова - максимальний рівень толерантності до нього виявили усі керівні органи партії, більше вже складно було вигадати. Але, на жаль, його якісь особисті інтереси, або якийсь рівень неприйняття тих, з ким він працював у кримській організації, зайшли занадто далеко. Тому я особисто проголосував за його виключення з партії".

Водночас, відповідаючи на уточнююче питання, чи має він на увазі відносини В.Кисельова конкретно зі спікером кримського парламенту Анатолієм Гриценком, О.Лавринович наголосив: "Я нікого не маю на увазі взагалі. Я сказав тільки те, що я сказав".

Нагадаємо, на початку вересня у ЗМІ пройшла інформація про те, що В.Кисельов більше не повернеться на посаду керівника кримської організації ПР - його нібито поставили перед вибором: або він сам залишить посаду, або його зніме кримська партійна конференція.

Перед цим, за даними ЗМІ, у В.Кисельова стався конфлікт зі спікером АРК Анатолієм Гриценком і його соратником, депутатом парламенту АРК Олександром Мельником. Цю інформацію Партія регіонів назвала свідомим перекручуванням фактів.

Незважаючи на це, на минулому тижні народний депутат В.Кисельов рішенням політради був виключений з Партії регіонів.

Детальніше про це в інтерв'ю О.Лавриновича "Мені комфортно у Партії регіонів">>>

Олександр Лавринович: біографія і добірка новин>>>
Василь Кисельов: біографія і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини