RU

Лавринович пообіцяв озвучити основні принципи парламентських виборів сьогодні

11.04.2011, 09:15
Лавринович пообіцяв озвучити основні принципи парламентських виборів сьогодні - Фото
73e60d46dcffc543cb84c3b68584f90b.jpg

Лавринович пообіцяв озвучити основні принципи парламентських виборів сьогодні
Міністр юстиції України Олександр Лавринович в ефірі "5 каналу" пообіцяв, що вже сьогодні будуть озвучені всі основні положення закону про парламентські вибори.

До того ж міністр також додав, що у середині квітня буде оприлюднено повний текст законопроекту.

Водночас О.Лавринович запевнив, що наступні парламентські вибори відбудуться за змішаною системою. На питання, чи зміниться прохідний бар'єр, чиновник відповів, що він буде швидше не менше 4%.

Він також наголосив, що в Україні "існування блоків себе дискредитувало". "Ніколи блок не доживав до кінця каденції того органу, в який його обирали", - додав О.Лавринович

Водночас, за словами Міністра, за попередніми пропозиціями у тексті документа не міститься ніяких обмежень на участь у виборах для партій, які зареєструвалися менш ніж за рік до дня виборів.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада внесла до Конституції зміни, які продовжують термін повноважень парламенту і, відповідно, відсувають дату чергових парламентських виборів на кінець жовтня 2012 року. За законопроект N7265 проголосували 310 народних депутатів: 180 регіоналів, 7 депутатів від БЮТ, 41 від НУНС, 25 комуністів, 20 від Блоку Литвина і 37 позафракційних.

У свою чергу Президент України Віктор Янукович погодився з тим, що наступні вибори Президента відбудуться у березні 2015 року, а чергові вибори народних депутатів Верховної Ради - у жовтні 2012 року.

Олександр Лавринович: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини