RU

Лавринович: ніякої підстави в даті 1 квітня для Президента немає

30.03.2009, 15:30

В даті виступу Президента України Віктора Ющенка у парламенті - 1 квітня - немає ніякої підстави. Це була пропозиція кількох фракцій. Про це сьогодні на прес-конференції заявив перший віце-спікер, народний депутат Олександр Лавринович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Лавринович уточнив: "Ви були свідками, це була пропозиція кількох керівників фракцій. Першу пропозицію вніс Ігор Шаров, лідер фракції Блоку Литвина, потім його підтримали Іван Кириленко, Олександр Єфремов. Микола Мартиненко. Всі керівники фракцій, які були присутні у той момент, висловилися про те, щоб була реалізована ця пропозиція, оскільки ми отримали лист від керівників Секретаріату Президента, в якому стверджувалося, що Президент готовий виступити у будь-який день, який визначить погоджувальна рада. Погоджувальна рада визначила".

З його словами, Секретаріат Президента не висловив ніяких заперечень проти цієї дати.

Нагадаємо, раніше сьогодні народні депутати вирішили заслухати щорічне послання Президента України Віктора Ющенка до Верховної Ради в середу, 1 квітня. Узгоджену дату підтримали чотири фракції - БЮТ, Партії регіонів, НУНС і Блоку Литвина.

Президент України Віктор Ющенко вже дав згоду. 1 квітня він виступить з щорічним посланням до українського народу.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини