RU

Лавринович каже, що КСУ прийме рішення щодо виборів найближчим часом

17.11.2010, 15:10
Лавринович каже, що КСУ прийме рішення щодо виборів найближчим часом - Фото
2ebd64f3b2a3c66266b4d44d423b80cc.jpg

Лавринович каже, що КСУ прийме рішення щодо виборів найближчим часом

Міністр юстиції України Олександр Лавринович (на фото) заявляє, що Конституційний Суд вже найближчим часом прийме рішення щодо дати проведення виборів у Верховну Раду. Про це він заявив сьогодні у коментарі журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на відповідне питання, О.Лавринович зазначив: "А з якого дива вона повинна це робити?" За словами Міністра, після скасування політичної реформи конституційним судом виникла ситуація, коли в чинній редакції Конституції термін повноважень депутатів становить чотири роки, а на момент обрання громадяни делегували їм п'ять років повноважень. "Я не хочу претендувати на істину в останній інстанції, але якщо є сумніви навіть у Центрвиборчкомі, який одностайно проголосував за звернення до КСУ, то відповідь на це питання має дати Конституційний Суд", - зазначив він.

Міністр висловив надію, що з рішенням КСУ можна буде ознайомитися вже найближчим часом.

Крім того, за словами О.Лавриновича, парламентські вибори повинні відбутися у 2012 році. "Вибори повинні відбутися відповідно до Конституції і за тими правовими нормами, як це було передбачено під час обрання депутатів", - додав він.

Нагадаємо, Конституційний Суд минулого вівторка почав розгляд законопроекту про внесення змін до Конституції, згідно з яким чергові вибори Верховної Ради повинні провестися у жовтні 2012 року. Раніше ЦВК подала до КСУ подання, в якому просить роз'яснити, коли будуть проводитися чергові парламентські вибори.

У проекті змін до Конституції фіксується, що найближчі чергові вибори Верховної Ради проходять в останню неділю жовтня 2012 року, а чергові вибори Президента України - в останню неділю березня 2015 року.

Андрій Магера: біографія та добірка новин>>>
Конституційний Суд України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини