RU

Латвія збирається порушити справу по "вишках Бойка", - БЮТ

12.06.2012, 12:58
Латвія збирається порушити справу по
Остап Семерак (фото - facebook)
Генеральна прокуратура Латвії готова порушити кримінальну справу по "вишках Бойка". Про це сьогодні на круглому столі повідомив народний депутат від БЮТ Остап Семерак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Семерак нагадав, що лідер опозиції Юлія Тимошенко звернулася до FATF з інформацією про корупційні схеми й виведення бюджетних коштів при закупівлі вишок для Чорноморнафтогазу. Крім того, вона поінформувала про це правоохоронні органи Латвії та Великої Британії, оскільки дана схема нібито була організована за допомогою громадян цих країн.

"У нас є результат. Ми отримали лист з офісу генерального прокурора Латвійської Республіки про те, що генеральний прокурор Латвії ініціює відкриття кримінальної справи за фактами, викладеними у нашому зверненні, про відмивання коштів в особливо великих розмірах. Це сто дев'яносто п'ятого стаття їх закону про боротьбу з відмиванням коштів", - сказав він.

Нагадаємо, 17 травня екс-прем'єр  направила в FATF звернення з проханням розслідувати корупційні дії і факти відмивання коштів українськими чиновниками. "На сьогоднішній день ми підготували, і Юлія Тимошенко підписала, звернення до низки європейських структур, у тому числі й FATF, по операціях з так званими "вишками Бойка", - заявив її захисник Сергій Власенко. У свою чергу Семерак зазначив, що дане звернення буде також направлено в правоохоронні органи Латвії, Великобританії і США. Як відомо, саме в цих країнах були зареєстровані підставні компанії, на які були оформлені "вишки Бойка".

Досьє на Остапа Семерака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини