RU

Ландик вийшов із залу суду на волю з умовним строком

19.01.2012, 13:35
Ландик вийшов із залу суду на волю з умовним строком - Фото
Фото: facebook Романа Ландіка
Романа Ландіка, обвинуваченого у побитті дівчини в ресторані, звільнили в залі Ленінського районного суду Луганська.

Як повідомляє Восточный корреспондент, суддя Олена Попова оголосила вирок: позбавлення волі на три роки з дворічною відстрочкою виконання вироку. Тобто Роман Ландік залишиться на волі, якщо протягом найближчих двох років не буде здійснювати правопорушень.

Присутня в залі суду Марія Коршунова подякувала громадськості за те, що справі був наданий такий широкий резонанс і що вона не залишилася наодинці зі своїми проблемами. При цьому вона додала, що боїться Романа Ландіка.

На питання, чи вважає вона покарання адекватним, постраждала відповіла, що не може коментувати вирок, оскільки не є юристом. "І, за великим рахунком, мені вже все одно. Зараз я повинна вилікувати свої нерви", - сказала Марія Коршунова.

За даними луганського сайту ІртаFax, суд порахував, що ініціатором конфлікту є підсудний, який використав малозначний привід для бійки, хоча мав можливість відмовитися від неї. Нападаючою стороною також було визнано Романа Ландіка. На думку суду, доводи захисту про порушення процесуальних норм не знайшли об'єктивного підтвердження, при цьому зміст відеозапису бійки об'єктивно відповідає дійсності, що дозволяє вважати його речовим доказом. Суд знайшов у діях Романа Ландіка свідчення зухвалості вчинку, але ознак особливого цинізму не побачив.

При ухваленні рішення суд врахував повне добровільне матеріальне відшкодування морального збитку і відсутність обтяжуючих обставин.

Роману Ландіку не дозволили залишати межі України, зобов'язали відшкодувати судові витрати і змінили запобіжний утримання під вартою на підписку про невиїзд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини