RU

Ландик-старший погрожує судом журналістам, які написали про бійку його сина

07.07.2011, 17:54

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландик обіцяє подати позови на журналістів, які написали про бійку за участю його сина - депутата Луганської міськради Романа Ландика. Про це йдеться в сюжеті ТРК "Україна".

Як повідомляє Українська правда, крім того, в Інтернеті з'явилася повна версія відеоінциденту в ресторані. На відео видно, що людина, схожа на Ландика-молодшого, двічі підходила до дівчини і била її. Після того, як чоловік витяг дівчину з-за столика, він почав тягати її за волосся по всьому ресторану.

Депутат Володимир Ландик відмовився коментувати Українській правді цей інцидент, поки журналісти не вибачаться. "Пригадайте, як поливали мене в пресі (за інцидент між його охоронником і даїшниками, - ред.). А потім суд присудив міліції повернути сплачений мною штраф за перевищення швидкості. Співробітників міліції звільнили з роботи, оскільки вони попалися в іншій ситуації", - сказав Ландик.

Нагадаємо, сам Роман Ландик, коментуючи бійку, заявив, що його намагаються оббрехати: "Я викликав міліцію, тому що людина била посуд, а тепер мене намагаються оббрехати, що я нібито когось побив. Ну, зрозумійте мене, людина мені в доньки годиться, а що мені було робити".

Скорочена версія відеоінциденту - тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини