RU

Ландік має намір зняти судимість у Страсбурзі

23.01.2012, 17:24
Ландік має намір зняти судимість у Страсбурзі - Фото
Фото: facebook Романа Ландіка
Депутат Луганської міськради Роман Ландік, засуджений минулого тижня до трьох років позбавлення волі умовно за бійку в ресторані, має намір відстоювати свою невинуватість аж до Європейського суду з прав людини. Про це він заявив місцевому виданню Восточный вариант.

Зокрема, відповідаючи на питання, чи подав він апеляцію на рішення судді Олени Попової, Ландик сказав: "Подамо, як тільки отримаємо на руки вирок. Це вже робота адвоката. Нам потрібно пройти апеляцію і Верховний суд якомога швидше, ми підемо до Європейського суду з прав людини".

При цьому Ландік висловив упевненість в тому, що в апеляційному суді нічого добитися не зможе. "Можливо, з новим КПК буде дозволено подавати до Європейського суду відразу після рішення апеляційної інстанції. Я буду вимагати, щоб з мене зняли судимість, я впевнений, що вирок мені написали ще до того, як ударили по голові. Мені не потрібно нічого вигадувати, писати якісь пояснення, як тільки в Європі побачать справу, у них волосся дибки встануть", - зазначив він.

"Ну ось вона (Коршунова, - ред.) кинула в мене склянкою, це що - не хуліганство? Вона в мене кинула склянкою - це хуліганство! Але вони назвали це малозначним приводом, а видачу міліції - хуліганством. Відео, яке викладено в інтернеті, змонтовано - там видно, що я напав і її тягну, але незрозуміло, що я в міліцію її тягну. Вони могли б винести виправдувальний вирок! Ну як в такій гучній справі могли не винести виправдувальний вирок? Там чотири томи кримінальної справи - не справа, а сміх якийсь", - наголосив він, додавши, що його справа - це "заказуха".

"Я наполягаю на тому, що мої дії були спрямовані лише на підтримку громадського порядку, я припинив її (Коршунової, - ред.) хуліганські дії і всього лише затримав порушника закону. І що? Опинився в СІЗО!" - додав він.

"Мені вчора сказали, що запитів в Google про мене більше, ніж про Тимошенко - вони мені провели президентську кампанію, тепер виграю Європейський суд! Причому вони зробили з мене мученика. Юлію Володимирівну (Тимошенко, - ред.) по семи тюрмах не возили, голову їй не розбивали, за неї заступаються її соратники, у неї у в'язниці не народилася дитина. А з мене зробили мученика", - підсумував Ландік-молодший.

Нагадаємо, минулого Романа Ландіка засудили до позбавлення волі на три роки з дворічною відстрочкою виконання вироків. Його звільнили прямо в залі суду. У СІЗО він провів близько шести місяців.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини