RU

Ландік-молодший може попросити притулку в Росії

15.07.2011, 11:08
Ландік-молодший може попросити притулку в Росії - Фото
5aa8fe3edd1d4e805aa8cd8702176a6f.jpg

Ландік-молодший може попросити притулку в Росії

Депутат Луганської міської ради Роман Ландік планує звернутися або вже звернувся до російської влади з проханням про надання йому політичного притулку. Про це із посиланням на неофіційні джерела повідомляє Сегодня.

"Таке право у нього є. Але справа про побиття Коршунової (дівчини, з якою Ландік побився в луганському ресторані, - ред.) вже набула серйозного резонансу, і малоймовірно, щоб Ландіку пішли назустріч", - заявили, в свою чергу, в Генпрокуратурі України.

За даними представника ГПУ, екстрадиція Ландіка може зайняти мінімум 40 днів.

"Є обов'язкова процедура екстрадиції. З прокуратури Луганської області ми чекаємо пакет документів, що підтверджують провину людини. На їх підставі в Генпрокуратуру Росії піде вже наш запит. Він є основою для перевірки. За її результатами виноситься рішення - екстрадувати або відмовити. На виконання вказаної формальності відводиться до 40 діб, протягом яких людина перебуває під вартою. Але цей термін може бути і продовжено. Прискорити або сповільнити процес неможливо. А наш запит в Росію ще не надсилався", - пояснило джерело в Генеральній прокуратурі.

В УВС Краснодарського краю повідомили, що Ландік дійсно перебуває в одному із СІЗО, але від коментарів відмовився, мотивувавши вказівками керівництва. "Справа дуже делікатна, і ще невідомо, чим закінчиться", - сказала співробітниця прокуратури краю.

Нагадаємо, 7 липня прокуратура Луганської області порушила у відношенні Ландіка кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 296 Кримінального кодексу (хуліганство). За інформацією правоохоронців, 4 липня близько трьох годин ночі Ландік (син народного депутата Володимира Ландіка) грубо порушив громадський порядок в луганському ресторані "Баккара", він "безпричинно завдав громадянці тілесних пошкоджень". Декілька днів потому Ландіка затримали в Краснодарі (Росія), він утримується в місцевому СІЗО.

Президент Віктор Янукович повідомив, що кримінальна справа про бійку депутата Ландіка знаходиться на контролі Генеральної прокуратури.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов учора заявив, що найближчим часом російський суд розгляне справу про екстрадицію Ландіка в Україну.

Справа Романа Ландіка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини