RU

Єлісєєв про асоціацію з ЄС: Прогрес у 8 з 11 умов Брюсселя

13.05.2013, 15:53
Єлісєєв про асоціацію з ЄС: Прогрес у 8 з 11 умов Брюсселя - Фото
Костянтин Єлісєєв (фото - ukraine-eu.mfa.gov.ua)
Україна досягла прогресу у восьми з 11 умов Європейського Союзу на шляху підписання угоди про асоціацію, сказав голова представництва України при Євросоюзі, радник президента Костянтин Єлісєєв.

"Говорячи про виконання критеріїв (вимог ЄС до України, - ред.), процес іде. Ми продовжуємо інтенсивно працювати. За нашими підрахунками, ми досягли різного роду прогресу в 8 з 11 секторів, які чітко позначені у висновках Ради міністрів ЄС від грудня минулого року ", - сказав Єлісєєв, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На уточнююче запитання журналістів, на якій стадії виконання вимоги Євросоюзу щодо виборчого правосуддя, Єлісєєв зазначив: "Це питання включає дуже багато реформаторських заходів. Наприклад, реформа статусу суддів, реформа офісу генпрокурора, реформа Вищої ради юстиції".

Посол додав, що Київ співпрацює не тільки з Брюсселем, а й з Венеціанською комісією, Радою Європи і так далі. При цьому він зазначив, що в деяких сферах Україна досягла серйозного прогресу, а в деяких - обмеженого. "Але для мене найважливіше, що процес іде. Крига скресла, і ми поступово почали демонструвати результати", - підкреслив Єлісєєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини