Лінію оборони в Донбасі потрібно закінчити в липні - Порошенко

11.06.2015, 17:27
Лінію оборони в Донбасі потрібно закінчити в липні - Порошенко - Фото
Петро Порошенко (фото - 0629.com.ua)

Президент України також заявив, що сьогодні будуть здані 100 з 300 взводних опорних пунктів по всій лінії розмежування

Зведення фортифікаційних споруд по всій лінії розмежування в Донбасі має бути закінчено до середини липня цього року. Про це заявив президент України Петро Порошенко, перебуваючи в Маріуполі.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Порошенко також заявив, що сьогодні будуть здані 100 з 300 взводних опорних пунктів по всій лінії розмежування. За словами глави держави, за час їх будівництва відбулося багато змін в конструкціях, оскільки вони спочатку проектувалися, виходячи з досвіду другої світової війни, але сьогодні армія змінилася, і до цих пунктів, навіть простих окопів, вже інші вимоги.

Порошенко подякував волонтерам, які також інспектували будівництво цих об'єктів, і знайшли недоліки в них, наприклад, він накаже розширити стандартні окопи, бо сучасний солдат воює в бронежилеті, і він уже просто не поміщається в повному боєкомплекті і сучасного озброєння.

Лінію оборони в Донбасі потрібно закінчити в липні - Порошенко

Лінію оборони в Донбасі потрібно закінчити в липні - Порошенко

Лінію оборони в Донбасі потрібно закінчити в липні - Порошенко

Нагадаємо, раніше Порошенко  заявляв, що на будівництво фортифікаційних споруд уздовж лінії зіткнення в Донбасі направлять 850 млн грн. За його словами, це буде лінія потужної оборони, побудована за всіма світовими стандартами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы