RU

Лікування Тимошенко вирішили продовжити мінімум на місяць

18.09.2012, 13:05
Лікування Тимошенко вирішили продовжити мінімум на місяць - Фото
Фото: lrp.lt
Реабілітація Юлії Тимошенко в харківській лікарні Укрзалізниці під наглядом українських і німецьких лікарів затягнеться мінімум на місяць. Про це повідомила голова спільної медичної комісії, перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моїсеєнко журналістам у вівторок, передає Інтерфакс-Україна.

"Є необхідність залишити пацієнтку в умовах стаціонару Укрзалізниці під наглядом українських і німецьких лікарів на даний момент", - зазначила лікар. За її словами, це спільне рішення українських і німецьких лікарів, яке прийняли, зокрема, і з урахуванням прохань пацієнтки. Орієнтовно термін перебування Тимошенко в стаціонарі продовжать на місяць, але цей термін може збільшитися. Все буде залежати від ефективності схем реабілітації.

Моїсеєнко нагадала, що перебування ув'язненої в стаціонарі перевищило стандартні терміни лікування діагностованої у Тимошенко хвороби. "Стандартизоване лікування припускає, як правило, 14-21 день. Сьогодні перевищення достатньо серйозне. Ми продовжуємо стаціонарне лікування п'ятий місяць. Однак ситуація просто сама нестандартна і пацієнтка дешо особлива", - сказала голова медкомісії.

Як повідомлялося, Тимошенко відбувала покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові з грудня 2011 року, в травні 2012-го її перевели в Центральну клінічну лікарню Укрзалізниці № 5. Тактику і медикаментозне лікування ув'язненої визначають німецькі лікарі. Українські лікарі неодноразово скаржилися, що колеги не діляться з ними інформацією щодо лікування. 17 вересня до екс-прем'єра повернувся її  лікар з берлінської клініки "Шаріте" Лутц Хармс.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини