RU

Ліхтенштейн вимагає доказів по грошах Сім'ї Януковича

26.02.2016, 17:20
Ліхтенштейн вимагає доказів по грошах Сім'ї Януковича - Фото
71d774b7b6c1d0228cecc9c0c6f6f42e.jpg
Українська сторона вже зараз повинна надати докази нелегального походження коштів екс-чиновників з оточення  Віктора Януковича, щоб Ліхтенштейн продовжував їх блокувати. Про це в інтерв'ю DW заявив глава фінансової розвідки Ліхтенштейну Даніель Телесклаф.

Після введення санкцій ЄС ця країна заморозила активи українських екс-чиновників вартістю в 25 мільйонів швейцарських франків.

Частина цієї суми, за словами Телесклафа, до сих пір є предметом санкцій. Він говорить про частини, тому що вартість активів, які зберігалися в нерухомості або цінних паперах, з 2014 року впала.

За словами глави фінансової розвідки, Україна досі не надала доказів незаконного походження цих грошей. "Як і в будь-якому кримінальному провадженні ми виходимо з того, що за два роки вже повинні бути докази, що ці гроші здобуті незаконним шляхом", - сказав Телесклаф.

Ліхтенштейн може і самостійно почати слідство по відмиванню грошей, але для цього йому потрібні докази з-за кордону, як були отримані ці гроші.

"Врешті-решт, гроші будуть заблоковані стільки, скільки потрібно, щоб довести справу до кінця. Але тільки в тому випадку, якщо докази будуть надані вже зараз", - підкреслив глава фінансової розвідки Ліхтенштейну.

За його словами, суди не допустять адміністративне блокування довше, ніж ще на рік.

За повідомленнями ЗМІ, санкції ЄС проти Віктора Януковича і ще 15 українських екс-чиновників будуть продовжені 2 березня. Однак зі списку буде виключена Раїса Богатирьова.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини