RU

Лікарі з Німеччини та Канади приїхали в Україну до Тимошенко

13.02.2012, 10:53
Лікарі з Німеччини та Канади приїхали в Україну до Тимошенко - Фото
2ca6d1c077e0cdef10bb89f8d8349092.jpg
В Україну прибули фахівці з Німеччини та Канади, які разом з українськими лікарями проведуть комісійне обстеження екс-прем'єра Юлії Тимошенко в Качанівській виправній колонії N54 в Харківській області.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, сьогодні, 13 лютого, відбудеться нарада з організації роботи міжнародної медичної групи за участю німецьких, канадських і українських лікарів, представників посольств Канади та ФРН, Генеральної прокуратури України, Державної пенітенціарної служби України, Міністерства закордонних справ України та Міністерства охорони здоров'я України.

Після наради члени міжнародної медичної групи відправляться в Харківську область в Качанівську виправну колонію.

"Генеральна прокуратура України у відповідь на звернення послів країн Євросоюзу, США та міжнародних медичних організацій у межах своєї компетенції сприяла організації роботи спільної міжнародної медичної групи для проведення незалежного обстеження, діагностики і, за необхідністю, лікування Тимошенко", - йдеться в повідомленні прес-служби .

Нагадаємо, спочатку передбачалося, що до складу незалежної медичної комісії увійдуть також фахівці Червоного хреста. Проте пізніше представник московського офісу МККК (координує діяльність Червоного хреста в Росії, Білорусі, Україні, Молдові) Монік Нанхен заявив, що не буде брати участь в обстеженні Тимошенко. Сьогодні завідувач міжнародним відділом Товариства Червоного хреста України Валерій Серговський поправив колегу: Червоний хрест поки не бачить необхідності бути присутнім при обстеженні, але приїде, якщо буде потрібно.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини