RU

Лікарі відмовили Луценку в стаціонарному лікуванні

11.10.2012, 13:51
Лікарі відмовили Луценку в стаціонарному лікуванні - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка сьогодні обстежили в медичній установі за межами Менської колонії. Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України.

Як йдеться у повідомленні, Луценко був обстежений в Чернігівській обласній клінічній лікарні у відповідності з рекомендаціями медичної комісії від 2 жовтня. Згідно з попередніми висновками лікарів, заснованим на результатах проведеного обстеження, захворювання, які передбачали б стаціонарне лікування засудженого, не виявлені. "Стан здоров'я пацієнта задовільний", - підсумували в ДПтС.

Нагадаємо, адвокати екс-міністра внутрішніх справ днями написали скаргу на ім'я омбудсмена, в якій вказали, що ще до переведення в колонію Луценку були поставлені діагнози: жирова хвороба печінки (стеатоз), наявність початкових ознак портальної гіпертензії, гастрит, хвороба сигмовидної кишки, а також вірусний гепатит TTV, а адміністрація Менської колонії діє. "У колонії взагалі відсутнє необхідне медичне обладнання, медикаменти і відповідний медичний персонал для лікування хвороб", - сказано у скарзі.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини