Лікарі рекомендують відключити Манделу від апарату

Лікарі рекомендують відключити Манделу від апарату  - Фото
Источник фото: ЕРА
05.07.2013, 09:20

Екс-президент ПАР знаходиться в критичному стані після загострення легеневої інфекції

Перший чорношкірий президент ПАР Нельсон Мандела, який знаходиться в лікарні Преторії, більше тижня не реагує на лікування і, за словами медиків, "знаходиться в перманентному вегетативному стані". Лікарі рекомендують рідним легендарного борця з апартеїдом відключити його від апарату життєзабезпечення.

Раніше представники голови держави Джейкоба Зуми повідомляли, що 94-річний Нельсон Мандела перебуває у стабільно критичному стані після загострення легеневої інфекції. Сам президент 4 липня провідав політика в клініці, розповівши, що той "отримує найкраще лікування від команди професіоналів, які не відходять від його ліжка цілодобово".

У Південній Африці та в усьому світі до Нельсону Манделі ставляться з глибокою повагою - як до історичного діяча, який очолив боротьбу проти правління білої меншості, а в 1994 році був обраний першим чорношкірим президентом ПАР.

При цьому в пресі з'явилося висловлення одного екс-президента Ендрю Млангені, який закликав людей бути морально готовими до кончини Мандели. Множаться голоси і тих, хто закликає лікарів і владу дозволити Нельсону спокійно померти. Особливо багато таких закликів в соціальних мережах.

Джерело: канал Вісті.