RU

Лікарі не знайшли протипоказань для участі Тимошенко в суді

13.12.2011, 14:22
Лікарі не знайшли протипоказань для участі Тимошенко в суді - Фото
Фото: пресс-служба БЮТ
Жодних медичних протипоказань для участі Юлії Тимошенко у слідчих діях або судових засіданнях немає. Про це за результатами медогляду екс-прем'єра повідомляє Державна пенітенціарна служба.

За даними прес-служби відомства, вчора фахівці МОЗ, у тому числі три професори, в черговий раз оглянули Тимошенко в медико-санітарній частини Київського СІЗО. Комісія прийшла до висновку, що пацієнтка не в повній мірі виконувала рекомендації попередніх медичних комісій.

Згідно з висновком фахівців МОЗ, "показань для нейрохірургічного втручання поки не виявлено, нейрохірургічне лікування в наявний час не показано, рекомендується поступове розширення рухового режиму, про що говорилося і раніше".

Протипоказань для участі Тимошенко у слідчих діях і судових засіданнях комісія не виявила.

Державна пенітенціарна служба повідомляє, що сьогодні Тимошенко, посилаючись на незадовільний стан здоров'я, відмовилася від особистої участі в засіданні апеляційного суду, про що подала відповідну заяву: "Проте, враховуючи висновок комісії МОЗ України від 12.12.2011 р. та дані об'єктивного огляду від 13.12.2011 року, протипоказань до участі в слідчих діях і судових засіданнях немає".

Нагадаємо, сьогодні засідання апеляційного суду проходить без Тимошенко - екс-прем'єр написала заяви в суд і в адміністрацію СІЗО про те, що не може бути присутньою в суді за станом здоров'я.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини