RU

Лікарі не вмовили Тимошенко здати кров для аналізу, - ДПСУ

16.02.2012, 13:55
Лікарі не вмовили Тимошенко здати кров для аналізу, - ДПСУ - Фото
Юлія Тимошенко (фото - tymoshenko.com.ua)
Міжнародна медична комісія не змогла переконати Юлію Тимошенко здати кров на аналіз. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служба України (ДПСУ).

Як відзначили у відомстві, Тимошенко в ході огляду іноземними та українськими медиками "відмовилася від загального аналізу крові, незважаючи на рекомендації німецьких, канадських та українських фахівців".

"На думку запрошених для проведення обстеження медиків, результати аналізу крові є невід'ємною складовою будь-якого медичного обстеження", - підкреслили в ДПСУ.

Нагадаємо, раніше в ДПСУ заявили, що міжнародна медична комісія завершила обстеження Тимошенко. "Усі члени незалежної медичної комісії були ознайомлені з висновками німецьких, канадських і українських лікарів, після чого був сформований загальний висновок комісії про стан здоров'я Юлії Тимошенко", - повідомили у відомстві.

В ДПСУ відзначили, що, за словами членів комісії, іноземні фахівці підтвердили ті висновки, які раніше були зроблені українськими медиками. "Лікарі наголосили, що оперативного втручання (операції) ув'язнена Тимошенко не потребує", - сказано в повідомленні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини