RU

Лікарі не виключили необхідність оперування Тимошенко, - захист

16.02.2012, 14:54
Лікарі не виключили необхідність оперування Тимошенко, - захист - Фото
Сергій Власенко
Українська влада і особисто заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко маніпулюють фактами за результатами огляду Юлії Тимошенко лікарями в Качанівській колонії. Про це заявив журналістам захисник Сергій Власенко.

Він повідомив, що сьогодні йому вдалося поспілкуватися зі своєю підзахисною, і зі слів Тимошенко йому стало відомо, що екс-прем'єр не встигла належним чином ознайомитися з висновками канадських лікарів, повідомляє прес-служба партії Батьківщина.

"Як відомо, чиновники МОЗ повідомили про те, що Тимошенко сама передала висновки канадських лікарів українській стороні. За словами Власенка, це не відповідає дійсності", - йдеться в повідомленні.

Захисник зазначив, що "Тимошенко встигла прочитати висновки канадської сторони, після чого вони були відібрані у неї українськими лікарями, які входили до складу комісії".

За словами Власенка, канадських і німецьких лікарів на території Качанівської колонії "відверто шантажували з метою передачі зроблених ними висновків вітчизняним лікарям, які входили до складу комісії".

За інформацією захисника, іноземні лікарі "констатували серйозні проблеми зі здоров'ям Юлії Тимошенко, виявлені при її обстеженні".

Що стосується захворювань спини, то за інформацією Власенка, іноземні фахівці "поки не прийшли до остаточного висновку і не виключають необхідності оперативного втручання".

Нагадаємо, раніше в ДПСУ заявили, що міжнародна медична комісія завершила обстеження Тимошенко. "Усі члени незалежної медичної комісії були ознайомлені з висновками німецьких, канадських і українських лікарів, після чого був сформований загальний висновок комісії про стан здоров'я Юлії Тимошенко", - повідомили у відомстві.

В ДПСУ відзначили, що, за словами членів комісії, іноземні фахівці підтвердили ті висновки, які раніше були зроблені українськими лікарями. "Лікарі наголосили, що оперативного втручання (операції) ув'язнена Тимошенко не потребує", - сказано в повідомленні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини