RU

Лікарі ФРН не вважають, що в ЦКБ N5 Тимошенко зможуть вилікувати

21.04.2012, 16:10
Лікарі ФРН не вважають, що в ЦКБ N5 Тимошенко зможуть вилікувати - Фото
Так виглядає палата, підготовлена ​​для Тимошенко в клініці Укрзалізниці (фото - mediaport.ua)

Сьогодні партія Батьківщина опублікувала на своєму сайті український переклад повної версії звіту німецьких лікарів за результатами візиту в ЦКБ N5 Укрзалізниці в Харкові, куди в п'ятницю вночі доставили екс-прем'єра України Юлію Тимошенко. Документ наводиться в повному обсязі, за винятком питань, безпосередньо пов'язаних із зазначенням діагнозів.

"У лікарні українська влада, безумовно, доклала значних зусиль для оснащення місць, необхідних для лікування Тимошенко, згідно з європейськими стандартами. У нас склалося враження, що всі показані нам приміщення були - частково зі значними витратами - відремонтовані, а також оснащені новими апаратами. Всі це викликає відчуття приємної атмосфери зі стандартом обладнання на рівні "добре" до "дуже добре", - йдеться в документі німецьких медиків.

Між тим, в тексті наголошується, що деякі українські лікарі, що заявляли раніше про те, що Тимошенко не хвора, такою своєю поведінкою підірвали довіру пацієнтки до української медицини. А без довіри між лікарем і пацієнтом проводити лікування вкрай важко, відзначають німецькі медики. "Крім того, надання протибольових засобів було поставлено в залежність від певних умов (готовності відповідати на допитах). Крім того, лікарі, незважаючи на сильні болі, оголосили її здатною брати участь в допитах і судових засіданнях", - йдеться в звіті лікарів клініки "Шаріте".

Німецькі лікарі підкреслюють, що "в лікарні присутні не всі професійні дисципліни, які потрібні в контексті комплексної реабілітації хронічних больових синдромів та ускладнень (видалено діагноз)". "Лікарня має багато передумов для реабілітації пацієнтів з проблемами (видалено діагноз). Проте з урахуванням особливих проблем пані Тимошенко, а також її особливої ​​особистої історії хвороби не уявляється ймовірним, що терапія там буде успішною", - резюмують фахівці з ФРН.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини