RU

Лідери Євросоюзу називають вибори в Україні перемогою демократії

27.10.2014, 17:07
Лідери Євросоюзу називають вибори в Україні перемогою демократії - Фото
Херман Ван Ромпей і Жозе Мануель Баррозу (фото - ЕРА)
Президент Європейської ради Херман Ван Ромпей і президент Єврокомісії Жозе Манель Баррозу назвали вибори до Верховної Ради України, які відбулися 26 жовтня, вибори до Верховної Ради України перемогою українців і демократії. Про це сказано в їх спільній заяві, розповсюдженій сьогодні.

"ЄС вітає парламентські вибори, які відбулися в Україні. Це стало перемогою народу України і демократії. Електоральний мандат, виданий українським народом, тепер повинен бути реалізований..", - підкреслюється в заяві.

Президенти Європейської ради та Єврокомісії взяли до уваги позитивну оцінку виборів міжнародними спостерігачами під егідою ОБСЄ, і висловили надію на швидке формування уряду. "На базі результатів виборів можна прагнути до широкого національного консенсусу з метою інтенсифікувати дуже потрібні політичні та економічні реформи в Україні", - написано в заяві.

Дієвий процес реформ, відзначили лідери ЄС, буде важливим в реалізації політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС. "Ми очікуємо тісної співпраці з новою Верховною Радою та майбутнім новим урядом для допомоги в цих починаннях", - підкреслили Ван Ромпей і Баррозу.

Вони також відзначили важливість того, щоб заплановані дострокові місцеві вибори в Донецькій і Луганській областях відбулися відповідно до українського законодавства, і сприяли зниженню напруженості в регіоні і розвитку діалогу між урядом і демократично обраною місцевою владою.

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини