RU

Лідери опозиції просять ЄС дати Україні останній шанс

14.11.2013, 09:50
Лідери опозиції просять ЄС дати Україні останній шанс - Фото
Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк і Віталій Кличко (фото - ЕРА)

Три опозиційні фракції - Батьківщина, УДАР і Свобода - закликали Раду міністрів закордонних справ ЄС не приймати 18 листопада остаточного рішення про неможливість підписання угоди між Україною та ЄС і залишити для України шанс до саміту у Вільнюсі виконати критерії, необхідні для підписання угоди. Відповідне звернення підписане Арсенієм Яценюком, Віталієм Кличком і Олегом Тягнибоком.

"З метою підписання угоди Україна повинна була виконати певні, чітко визначені критерії, в тому числі припинити вибіркове застосування кримінального законодавства, вирішити справу
Юлії Тимошенко, яка стала символом політично мотивованого правосуддя та репресій в країні. Юлія Тимошенко особисто заявляла, що прийме будь-яке рішення місії спеціальних посланників Європейського парламенту Пета Кокса і Олександра Кваснєвського, яким би важким воно для неї не було, а представники української опозиції наголошували, що підуть на будь-які компроміси, які дозволять підписати угоду", - зазначають в опозиції.

Лідери опозиції просять ЄС дати Україні останній шанс

Заява лідерів опозиції (джерело - прес-служба Батьківщини)

У повідомленні наголошується, що українська влада на чолі з президентом "не змогла зробити останній, але вкрай важливий крок - звільнити Юлію Тимошенко, або в будь-який інший, прийнятний для Європейського Союзу спосіб виключити продовження практики вибіркового правосуддя і виконати критерії, необхідні для підписання угоди про асоціацію. На сьогодні це вже очевидно і є незаперечним фактом", - йдеться у зверненні.

Читайте також: Чи можлива асоціація з ЄС, якщо Тимошенко залишать у в'язниці

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини