RU

Лідер парламентської фракції БЮТ подав у відставку

07.12.2011, 11:17
Лідер парламентської фракції БЮТ подав у відставку - Фото
Кириленко добровільно подав у відставку
У фракції БЮТ відбулося переобрання голови фракції. Замість Івана Кириленка головою обраний народний депутат Андрій Кожем'якін.

Як повідомляє УНІАН, відповідне рішення було ухвалено сьогодні на засіданні фракції після того, як Кириленко, який до цього очолював фракцію, добровільно подав у відставку. Водночас у фракції не повідомили, з яких причин Кириленко відмовився від головування у фракції БЮТ.

Нагадаємо, вчора Кириленко зробив гучну заяву від імені фракції БЮТ, яку відкликав через кілька годин. Кириленко повідомив, що БЮТ готовий проголосувати за непопулярні законопроекти влади в пакеті із законопроектами, які дозволять звільнити лідерів опозиції. Йшлося про бюджет на 2012 рік і проект закону "Про ринок землі".

Однак після наради фракції він вийшов з новою заявою. "Ми зібралися фракцією, фракція уважно відстежила, що говорилося, і рішення прийнято таке: "Те, що ви оголосили тут, Іване Григоровичу, - це ваша особиста думка, ми не довіряємо нашим колегам по парламенту і ми ні на які компроміси, пропозиції щодо спільної відповідальності на шкоду народу не підемо", - сказав він. При цьому Кириленко попросив вважати свою попередню заяву про готовність до пакетного голосування його особистою думкою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини