RU

Прес-центр. Влада придумала новий вид рабства, - лідер НТСУ

17.10.2012, 13:34
Прес-центр. Влада придумала новий вид рабства, - лідер НТСУ - Фото
Валентин Зубов (фото - zubov.kiev.ua)
Якщо не провести націоналізацію енергетичної системи країни, то в сфері ЖКГ з неминучістю буде встановлено новий вид соціального рабства, коли 70-90% сукупного доходу сім'ї буде йти на оплату послуг ЖКГ. Про це заявив лідер партії Народно-трудовий союз України, народний депутат (БЮТ) Валентин Зубов під час інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

Політик зазначив, що протягом останніх 20-ти років постійно і неухильно зростають комунальні платежі мільйонам людей. "Це відбувається в результаті такого ж стрімкого зростання цін на нафту і газ. В той же час, в Україні житлово-комунальна сфера споживає від 19 до 20 мільярдів кубічних метрів газу, приблизно стільки ж Україна самостійно видобуває у себе. Але собівартість українського газу становить $50 за 1000 куб.м., а ціна російського газу, як відомо, значно перевищує суму в $400. Звідси небувало високий фінансовий тиск в сфері ЖКГ ", - заявив Зубов.

За його словами, якщо не провести націоналізацію енергетичної системи країни, то в сфері ЖКГ з неминучістю буде встановлено новий вид соціального рабства, коли 70-90% сукупного доходу сім'ї буде йти на оплату послуг ЖКГ.

"Нинішнє керівництво нашої країни і нинішня політична еліта повинні розуміти, що соціальне питання і насамперед життєвий рівень людини - це не третьорядні питання економіки, це чільні питання. І якщо їм не приділяти належної уваги, соціальний вибух неминучий. Це лише питання часу", - говорить Зубов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини