RU

Лідер лібералів Європарламенту: З якого дива Путіну боятися ЄС?

25.05.2016, 10:49
Лідер лібералів Європарламенту: З якого дива Путіну боятися ЄС? - Фото
Гі Верхофстадт (фото - ЕРА)
Проблема Євросоюзу - у відсутності лідерства та ефективно працюючих інститутів, що веде до серйозного запізнювання реакції на агресивну зовнішню політику президента РФ  Володимира Путіна. Про це в інтерв'ю Deutsche Welle розповів глава фракції лібералів в Європарламенті Гі Верхофстадт, який закликає ЄС бути більш жорстким по відношенню до Кремля.

"Він (Путін, - ред.) підживлює цілий ряд криз. Наприклад, йому не подобається, що в Європі існує єдина енергетична політика, йому не подобається ідея посилення енергетичної співпраці між європейськими країнами. Він підтримує екстремістські партії в Європі, які виступають проти ЄС, - заявив євродепутат.

За його словами, "очевидно", що мета політики Путіна - фінансувати сили, які критикують ЄС і роз'єднують його країни.

Верхофстадт переконаний, що у ЄС повинна бути спільна зовнішня та оборонна політика, оскільки поки йдуть внутрішні сварки, "Путіну нема чого боятися ЄС - з якого дива?"

Читайте також: Грігорянц: Росія і після Путіна залишиться небезпечною для Європи

"Нам потрібна по-справжньому об'єднана Європа... А що зараз відбувається? Деякі країни, наприклад, Італія: кажуть:  "Давайте поаккуратнее з санкціями проти путінського режиму і Росії". А він - Путін - це чує, він це відчуває! Він прекрасно розуміє, що 28 країн-членів ЄС насправді не об'єднані. і він це використовує, нацьковуючи нас між собою. Давайте будемо чесні: ЄС - це слабо об'єднана конфедерація 28 держав... Ми завжди занадто запізнюємося, робимо дуже мало і занадто пізно", - зазначив політик.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини