RU

Лібералізація візового режиму з ЄС: виконано 2 з 15 пунктів

19.06.2015, 15:40
Лібералізація візового режиму з ЄС: виконано 2 з 15 пунктів - Фото
Павло Клімкін
Згідно з доповіддю Європейської комісії, Україна повністю виконала 2 з 15 пунктів плану щодо лібералізації візового режиму з Євросоюзом. Про це заявив глава МЗС Павло Клімкін у Верховній Раді під час години запитань до уряду.

"З 15 напрямків, які були оцінені, 2 вважаються повністю виконаними, 8 - майже виконаними, 4 - частково [виконаними] з дуже хорошою перспективою для подальшого прогресу, і один напрямок є частково виконаним", - сказав він.

За його словами, існує ряд чітких критеріїв, які Україна повинна виконати.

"У нас є чітка домовленість щодо експертних місій Євросоюзу, сьогодні відбудеться наступний тур переговорів у рамках відеоконференції. Є домовленість щодо 15 грудня як остаточної дати, коли Європейський Союз надасть повний і чіткий звіт, що зроблено Україною", - зазначив Клімкін.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада ратифікувала меморандум між Україною та Європейським поліцейським офісом щодо встановлення захищеної лінії зв'язку, що є одним із зобов'язань України відповідно до плану щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

Читайте також: Головною перешкодою безвізового режиму є корупція - місія ЄС


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини