RU

"ЛІГА.Рейтинги": ТОР-5 суспільно-політичних тем січня

02.02.2011, 11:55
b3654846b590c5a527757c0a9d7cce61.jpg

"ЛІГА.Рейтинги": ТОР-5 суспільно-політичних тем січня

Січень 2011 року був багатий на події різного роду – знайшлося місце і для урочистих заходів з Дня Соборності, і для тривожних вістей зі сходу України, де прогриміли вибухи, і для позбавлення Степана Бандери звання Героя України через суд. Словом, голосувати було за що, і люди голосували. За підсумками голосування користувачів "ЛІГА.Рейтинги", було складено рейтинг найпопулярніших суспільно-політичних тем січня 2011 року.

1. Борис Березовський назвав Президента України Януковича "таким же бандитом, як і В.Путіна" – 908 балів

На перший погляд, лідерство теми про критичне висловлювання опального російського олігарха на адресу українського Президента виглядає нелогічно. Однак кількість респондентів, що проголосували щодо цієї теми, вказує на те, що Б.Березовський, у цій ситуації, став деякою проекцією настроїв українського суспільства – як зі знаком "плюс", так і зі знаком "мінус". Учасники проекту, що підтримували вельми критичну оцінку Березовського, однаково як і їхні опоненти, що ревно критикують Березовського за втручання в українське життя, зробили обвинувачення Березовського що найбільш обговорюваною темою, а отже, і популярною темою на "ЛІГА.Рейтинги" у січні.

2. Опозиція створює єдину партію – 747 балів.

Інформація про об'єднання "Фронту змін", "Громадянської позиції", "Європейської партії" і партії "Собор" в єдину опозиційну політичну силу також стала найважливішою темою січня – прихильники опозиції зачекалися рішучих дій від своїх кумирів, так і прихильники влади із задоволенням спостерігають за тим, що ж вийде у націонал-демократів цього разу. Заслужене друге місце у "ЛІГА.Рейтинги" січня.

3. У Москві закрили єдину українську бібліотеку – 644 бали.

Тема, що зачіпає національну честь і гідність завжди популярна. Коли ця тема з'являється ще і у контексті українсько-російських відносин – вона популярна подвійно. А коли є можливість покритикувати владу за нездатність захистити українську честь у відносинах із Росією – популярність теми зростає ще більше. Як результат, закриття української бібліотеки у Москві посідає третю позицію у рейтингу тем "ЛІГА.Рейтинги" січня 2011 року.

4. Степана Бандеру позбавили звання Героя – 563 бали.

Просто тема, "приречена" на успіх і увагу як з боку прихильників героїзації лідера ОУН Степана Бандери, так і, рівною мірою, з боку противників цієї ідеї.

5. Кримінальна справа проти Луценка – 551 бал.

Кримінальній справі щодо Юрія Луценка просто не дають зникнути зі списку найважливіших тем українського суспільно-політичного життя. Нові подробиці цієї справи з'являються у пресі щодня: від відкритого листа заарештованого Луценка до арешту його майна і загроз слідчому з боку сина екс-міністра. Як результат – місце у ТОР-5 найпопулярніших тем січня за версією "ЛІГА.Рейтинги".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини