RU

Лідери української опозиції закликали ЄС підписати угоду про асоціацію

17.09.2011, 22:08
Лідери української опозиції закликали ЄС підписати угоду про асоціацію - Фото
a2115447b2c271441a3528579a225da2.jpg

Лідери української опозиції закликали ЄС підписати угоду про асоціацію
Підписання угод про асоціацію і поглиблену зону вільної торгівлі з ЄС дозволить закріпити європейський вибір України і стане додатковим стимулом демократизації і проведення реформ в країні, вважають лідери української опозиції.

Як передає Інтерфакс-Україна, зокрема, на 8-й Ялтинській щорічній зустрічі "Україна і мир: загальні виклики, загальне майбутнє" лідер партії Удар Віталій Кличко відмітив: "Тільки підписання угоди про асоціацію зможе затвердити європейський шлях розвитку нашої країни".

"Україна повинна отримати таку перспективу. Так буде навіть простіше впливати на Україну (чим за відсутності угоди, - ред.)", - відмітив народний депутат, голова партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко.

Він відмітив, що присутність у владі Віктора Януковича не повинна бути причиною для ЄС відмовити в підписанні угоди. За його словами, навіть знаходячиь у в'язниці, він виступав би за укладення угоди.

"Угода повинна бути підписана і ратифікована. Це інструмент демократизації… Це буде планом дій по реформуванню країни", - підкреслив народний депутат, лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк.

Діяльність української опозиції: всі новини>>>
Інтеграція в Євросоюз: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини