RU

Лідери фракцій обговорили з Януковичем три варіанти коаліції

03.03.2010, 17:15

В Адміністрації Президента України завершилася зустріч глави держави Віктора Януковича з представниками парламентських фракцій, на якій обговорювалися питання, пов'язані з формуванням нової коаліції. Остаточного рішення прийнято не було. Подальші консультації проходитимуть у Верховній Раді. Про це після закінчення зустрічі розповів лідер Компартії України Петро Симоненко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, П.Симоненко повідомив, що на зустрічі з Президентом обговорювалися три основні варіанти подальшого розвитку подій. "Перший варіант - це коаліція більшості, другий варіант - це, можливо, коаліція Партії регіонів і "Нашої України", третій варіант - це вибори. Зараз ми почнемо вже у Верховній Раді обговорювати за участю Голови парламенту, яким чином будемо рухатися далі", - сказав він.

Відповідаючи на питання, що він має на увазі під коаліцією більшості, П.Симоненко зазначив, що це Партія регіонів, Блок Литвина, КПУ і позафракційні депутати.

"Я вважаю, що в ситуації, яку ми маємо після виборів, потрібно вибрати перший варіант, тобто коаліція більшості має бути. Це моя позиція", - сказав лідер КПУ.

П.Симоненко повідомив, що на зустрічі були присутні представники всіх фракцій, крім Блоку Юлії Тимошенко. І хоч на зустрічі був бютівець Микола Томенко, він був присутній як представник керівництва Верховної Ради.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада відправила у відставку Кабінет Міністрів. За відповідний проект постанови N6098 проголосували 243 народні депутати. Зокрема недовіру нинішньому уряду висловили 172 депутати від Партії регіонів, 15 представників фракції НУНС, 27 комуністів, 19 литвинівців, 3 позафракційні. У БЮТ відставку Кабміну підтримали 7 народних депутатів.

Раніше глава Верховної Ради України Володимир Литвин повідомив про припинення діяльності коаліції в складі БЮТ, "Нашої України - Народної самооборони" і Блоку Литвина.


Коаліціада: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини