RU

Лідер НУНС вважає, що Президент вже має право розпускати парламент

03.10.2008, 15:58

Лідер фракції НУНС В'ячеслав Кириленко вважає, що Президент України вже має право на рішення про розпуск парламенту, оскільки депутати вже використали відведений їм термін на формування коаліції. Про це він сказав журналістам на брифінзі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В. Кириленко відзначив, що питання щодо закінчення 30-денного терміну відведеного законодавством для формування коаліції мають, насамперед, обговорювати юристи, оскільки є кілька версій підрахунку, коли цей термін закінчується.

Лідер НУНС вважає, що депутати використали відведений ним термін на формування коаліції, і в Президента України вже є підстави для розпуску парламенту. "Я вважаю, що цей момент настав", - наголосив він.

За словами В. Кириленка, згідно із Конституцією України, Президент одержує право, а не зобов'язання на розпуск Верховної Ради. "Тому якщо Президент вирішить скористатися цим правом - значить, буде відповідне рішення. Якщо ж вирішить коаліції ще раз дати шанс домовитися - значить, буде така ситуація, але як буде - не знає ніхто", - наголосив лідер НУНС.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Ющенко заявив, що чекає завершення переговорного процесу щодо формування парламентської коаліції. "Перемовний процес триває, і я хотів би, щоб він найближчим часом приніс плоди. Якщо цього не станеться, я скористаюся своїм конституційним правом розпуску парламенту", - вказав В. Ющенко.

Досьє на Вячеслава Киріленко читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини