RU

"Kyiv Post" оголосив страйк: У Азарова тисли на власника

15.04.2011, 16:10
bbcdee0b9fb815c8f9481e2f3e3b9bae.jpg

"Kyiv Post" оголосив страйк: У Азарова тисли на власника

Редакція газети "Kyiv Post" заявляє про початок страйку на знак протесту проти цензури. Про це йдеться у заяві редакції, поширеній у п'ятницю.

"Kyiv Post" протестує проти втручання у незалежну діяльність редакції. Таким втручанням ми вважаємо рішення видавця Мухаммада Захура звільнити головного редактора Браяна Боннера через відмову зняти з публікації інтерв'ю з Міністром сільського господарства Миколою Присяжнюком", - йдеться у заяві.

"Редакція "Kyiv Post" починає страйк із вимогою відновити Боннера на посаді головного редактора. Ми продовжимо писати і редагувати наші статті, але жодної новини або номера газети випускати не будемо", - сказано у повідомленні.

Також редакція обіцяє пізніше надати коментар М.Захуру, який він дав під час розмови із журналістами видання по телефону 15 квітня.

"У головного редактора був чотириденний конфлікт з видавцем, на якого тисли з боку Міністерства сільського господарства, внаслідок чого, фактично, прозвучав ультиматум аж до того, що "Kyiv Post" можуть закрити, якщо це інтерв'ю піде у газету. Як бачте - інтерв'ю у газету пішло. У результаті газету не закрили, але головного редактора звільнили", - наголосила ЛІГАБізнесІнформ заступник головного редактора Катя Горчинська.

"Оскільки ми вважаємо це прямою цензурою, то ми вирішили, що це вимагає дію у відповідь", - сказала вона.

Зазначимо, що в інтерв'ю М.Присяжнюка згадано тему впливу депутата з фракції Партії регіонів Юрія Іванющенка на аграрний ринок України.

Микола Присяжнюк: біографія та добірка новин>>>
Юрій Іванющенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини