RU

КВУ рекомендує СБУ і МВС посилити охорону виборчих дільниць

04.04.2014, 12:44
КВУ рекомендує СБУ і МВС посилити охорону виборчих дільниць - Фото
Олександр Черненко
Внутрішньої загрози зриву дострокових президентських виборів в Україні немає, в той же час, зберігається зовнішня загроза, - зазначають у Комітеті виборців України і рекомендують СБУ і правоохоронцям посилити охорону виборчих дільниць. Про це повідомив на прес-конференції голова КВУ Олександр Черненко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про можливість зриву дострокових президентських виборів, Черненко зазначив: "Виходячи з даних нашого моніторингу, ми не бачимо сьогодні таких загроз всередині країни".

При цьому він додав, що керівництво Росії вже заявило про нелегітимність дострокових президентських виборів в Україні, і шукатиме підстави для того, щоб підтвердити свої голослівні твердження. У зв'язку з цим не виключаються спроби дестабілізації ситуації в регіонах.

Черненко підкреслив, що правоохоронні органи і Служба безпеки України повинні максимально нейтралізувати ці загрози. Можливо, слід було б залучити Національну гвардію до охорони виборчих дільниць з тим, щоб забезпечити безпеку виборців і членів комісій.

Він зазначив, що в цілому нова редакція закону про вибори президента України, за умови його належного виконання, створює достатню правову основу для проведення позачергових виборів глави держави відповідно до міжнародних стандартів.

Нагадаємо, дострокові вибори президента України призначені на 25 травня. У виборах візьмуть участь 23 кандидати.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини