RU

КВУ прогнозує гарячий другий тур в трьох містах

26.10.2015, 14:44
КВУ прогнозує гарячий другий тур в трьох містах - Фото
57d3af0940efc381635de20c1bddb229.jpg
"Виборча кампанія в Дніпропетровську супроводжувалася низкою скандалів, конфліктів і численними порушеннями виборчого законодавства", - сказав гендиректор Комітету виборців Олексій Кошель, передає УНІАН.

Він додав, що спостерігається надвисока конкуренція між основними кандидатами, що припускає можливість використання штабами "всього спектру незаконних виборчих технологій".

Ще однією гарячою точкою, за словами Кошеля, є Ужгород. Підставою для такої оцінки глави КВУ є те, що в цьому місті "фактично потенційні переможці помінялися місцями".

"Тобто, якщо взяти експертні оцінки, якщо взяти результати соціологічних досліджень і якщо подивитися на якість ведення виборчої кампанії, то ми можемо говорити про те, що йде повне неспівпадання прогнозів з результатами виборів", - пояснив він.

Крім цього, зазначив Кошель, на гарячу телефонну лінію КВУ надходила інформація, яку "майже неможливо" довести в процедурній частині щодо підкупу виборців напередодні і в день виборів.

Читайте також: ОПОРА нарахувала 1128 порушень під час місцевих виборів в Україні

"В Ужгороді традиційно спостерігається висока конкуренція між кандидатами, визначена епатажність кампанії. Також під час багатьох виборів спостерігається ряд порушень виборчого законодавства, і у нас є всі підстави говорити про Ужгород як другу можливу ​​гарячу точку на виборах 15 листопада", - підсумував він.

Третьою гарячою точкою, за колегіальною думкою КВУ, стане Одеса. "У ході кампанії ми фіксували низку фактів порушень законодавства. Зараз спостерігаються масові факти невидачі копій протоколів для спостерігачів КВУ", - зазначив Кошель.

Слідкуйте за виборами: Місцеві вибори в Україні 2015. LIVE

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини