КВУ пропонує запросити на місцеві вибори спостерігачів від ОБСЄ

15.07.2010, 17:40

Комітет виборців України (КВУ) закликає Міністерство закордонних справ запросити на місцеві вибори спостерігачів від ОБСЄ. Про це ЛІГАБізнесІнформ

Комітет виборців України (КВУ) закликає Міністерство закордонних справ запросити на місцеві вибори спостерігачів від ОБСЄ. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Комітету.

"Оскільки до дати місцевих виборів залишилося менше чотирьох місяців, а підготовка роботи місії потребує певного часу і зусиль, КВУ закликає Міністерство закордонних справ України найближчим часом направити відповідне запрошення до ОБСЄ", - зазначили в організації.

До того ж у КВУ наголосили, що згідно з прогнозами експертів, на виборах до місцевих органів влади в Україні будуть порушення законодавства, застосування адмінресурсу, підкуп виборців. "А короткі терміни проведення кампанії можуть призвести до низької якості організації виборчого процесу", - йдеться у повідомленні.

У Комітеті також заявили, що відсутність своєчасного запрошення спостерігачів від ОБСЄ на місцеві вибори може бути сприйнята в Україні і за її межами як відсутність в української влади політичної волі на забезпечення демократичного і прозорого виборчого процесу.

Нагадаємо, 13 липня набуло чинності постанова Верховної Ради про призначення чергових виборів депутатів міських рад і сільських, селищних, міських голів у 2010 році. Згідно з постановою вибори до органів місцевого самоврядування в Україні відбудуться 31 жовтня.

Місцеві вибори - 2010


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени