RU

КВУ пропонує запросити на місцеві вибори спостерігачів від ОБСЄ

15.07.2010, 17:40

Комітет виборців України (КВУ) закликає Міністерство закордонних справ запросити на місцеві вибори спостерігачів від ОБСЄ. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Комітету.

"Оскільки до дати місцевих виборів залишилося менше чотирьох місяців, а підготовка роботи місії потребує певного часу і зусиль, КВУ закликає Міністерство закордонних справ України найближчим часом направити відповідне запрошення до ОБСЄ", - зазначили в організації.

До того ж у КВУ наголосили, що згідно з прогнозами експертів, на виборах до місцевих органів влади в Україні будуть порушення законодавства, застосування адмінресурсу, підкуп виборців. "А короткі терміни проведення кампанії можуть призвести до низької якості організації виборчого процесу", - йдеться у повідомленні.

У Комітеті також заявили, що відсутність своєчасного запрошення спостерігачів від ОБСЄ на місцеві вибори може бути сприйнята в Україні і за її межами як відсутність в української влади політичної волі на забезпечення демократичного і прозорого виборчого процесу.

Нагадаємо, 13 липня набуло чинності постанова Верховної Ради про призначення чергових виборів депутатів міських рад і сільських, селищних, міських голів у 2010 році. Згідно з постановою вибори до органів місцевого самоврядування в Україні відбудуться 31 жовтня.

Місцеві вибори - 2010


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини