КВУ: Депутати Ради 1,5 тис раз поскаржилися на кнопки голосування

14.06.2018, 15:32
КВУ: Депутати Ради 1,5 тис раз поскаржилися на кнопки голосування - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

У жодному випадку фахівці несправностей не виявили

За чотири неповних роки роботи Верховної Ради восьмого скликання 303 народних депутата 1471 раз скаржилися на роботу кнопок голосування і просили змінити результати їх голосувань. Про це повідомляє Комітет виборців України, посилаючись на отриману відповідь на запит.

Частіше за всіх - 69 разів - з такими скаргами звертався член фракції Опозиційний блок Юрій Солод. 61 раз з цим питанням звертався В'ячеслав Богуслаєв (Воля народу), 52 - Наталія Королевська (Опоблок), 51 - Олександр Третьяков (Блок Петра Порошенка), 40 - Андрій Шипко (Відродження), 38 - Оксана Корчинська (Радикальна партія), 30 - Олександр Дубінін (позафракційний), 29 - Артем Вітко (Радикальна партія).

Останній раз депутати скаржилися на роботу кнопки голосування при прийнятті закону про Антикорупційний суд 7 червня. А після голосування за закон про реструктуризацію валютних кредитів (липень 2015 року) заяви про зміну результатів подали 20 парламентаріїв.

Як зазначили в апараті ВР, у всіх 1471 випадку фахівці ретельно перевірили пульти системи Рада на робочих місцях нардепів, проте жодних несправностей не виявили.

У КВУ заявляють, що депутати часто скаржаться для відбілювання репутації, намагаючись видати своє свідоме голосування за збій системи, проте бувають і випадки банальної неуважності.

8 червня 2018 року в Раді зареєстрували проект закону, яким пропонується ввести кримінальну відповідальність для народних депутатів за неперсональное голосування.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии