12.09.2018, 17:58

КВУ: 10 кандидатів в президенти не були на 80% голосувань Ради

КВУ: 10 кандидатів в президенти не були на 80% голосувань Ради - Фото

З потенційних кандидатів в президенти з числа нардепів, яких називає Комітет виборців України, більшість пропустило 80% голосувань Ради

Реклама
Реклама

Серед 14 потенційних кандидатів в президенти, які є нардепами, 10 пропустили більше 80% голосувань під час восьмої сесії Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба Комітету виборців України.

Згідно з повідомленням, потенційними кандидатами в президенти серед народних депутатів Верховної Ради КВУ називає Юлію ТимошенкоОлега ЛяшкаЮрія БойкаОлександра ВілкулаМихайла ДобкінаВадима НовинськогоВадима Рабіновича, Євгенія Мураєва, Сергія Капліна, Віталія Купрія, Віктора ЧумакаАндрія БілецкогоСергія Таруту і Олександра Шевченка.

Реклама

Так, з лютого по липень 2018 року 10 кандидатів з 14 пропустили більше 80% голосувань в Раді. Найбільшу кількість голосувань пропустив глава партії За життя Вадим Рабінович і депутат від Опозиційного блоку Євген Мураєв - по 99%.

Крім того, з 14 потенційних кандидатів сім жодного разу не відвідали засідання свого комітету протягом минулої сесії, зокрема Тимошенко, Бойко, Вілкул, Добкін, Новинський, Рабінович і Білецький.

У свлю чергу, позафракційний депутат Віктор Чумак не пропустив жодного засідання комітету.

Найбільше пленарних засідань пропустив депутат від Опозиційного блоку Євген Мураєв - 92%.

Натисніть на зображення, щоб збільшити:

4 вересня соціологічне опитування фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та соціологічної служби Центру Разумкова показало, що в Україні немає жодного політичного лідера, довіра до якого було б більше рівня недовіри.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама