RU

КВУ: 10 кандидатів в президенти не були на 80% голосувань Ради

12.09.2018, 17:58
КВУ: 10 кандидатів в президенти не були на 80% голосувань Ради - Фото
Фото: depositphotos.com

Серед 14 потенційних кандидатів в президенти, які є нардепами, 10 пропустили більше 80% голосувань під час восьмої сесії Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба Комітету виборців України.

Згідно з повідомленням, потенційними кандидатами в президенти серед народних депутатів Верховної Ради КВУ називає Юлію Тимошенко, Олега Ляшка, Юрія Бойка, Олександра Вілкула, Михайла Добкіна, Вадима Новинського, Вадима Рабіновича, Євгенія Мураєва, Сергія Капліна, Віталія Купрія, Віктора Чумака, Андрія Білецкого, Сергія Таруту і Олександра Шевченка.

Так, з лютого по липень 2018 року 10 кандидатів з 14 пропустили більше 80% голосувань в Раді. Найбільшу кількість голосувань пропустив глава партії За життя Вадим Рабінович і депутат від Опозиційного блоку Євген Мураєв - по 99%.

Крім того, з 14 потенційних кандидатів сім жодного разу не відвідали засідання свого комітету протягом минулої сесії, зокрема Тимошенко, Бойко, Вілкул, Добкін, Новинський, Рабінович і Білецький.

У свлю чергу, позафракційний депутат Віктор Чумак не пропустив жодного засідання комітету.

Найбільше пленарних засідань пропустив депутат від Опозиційного блоку Євген Мураєв - 92%.

Натисніть на зображення, щоб збільшити:

4 вересня соціологічне опитування фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та соціологічної служби Центру Разумкова показало, що в Україні немає жодного політичного лідера, довіра до якого було б більше рівня недовіри.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини