RU

Кваснєвський порівняв асоціацію з референдумом про незалежність

26.06.2013, 10:52
Кваснєвський порівняв асоціацію з референдумом про незалежність - Фото
Олександр Кваснєвський
Підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом буде мати для України таке ж значення, як референдум 1991 року про незалежність. У цьому впевнений колишній президент Польщі та член наглядової місії Європарламенту в Україні Олександр Кваснєвський, про що він заявив сьогодні на брифінгу в Києві.

"Україна наближається до підписання угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі. Це дуже непростий процес. Я в ньому дуже зацікавлений. Як представник Європарламенту, я з колегою Коксом займаюся такою складною проблемою як справа Юлії Тимошенко... Україна знаходиться на порозі історичного моменту. Якщо все перешкоди будуть подолані і угода про асоціацію буде підписана, це буде мати таке ж значення, як референдум 1991 року, коли Україна проголосувала за незалежність", - сказав він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Кваснєвський також додав, що одним з наслідків підписання угоди для України стане впровадження європейських стандартів кримінального права і методів боротьби з розповсюдженням наркотиків. Як член глобальної комісії з наркополітики, Кваснєвський звернув увагу на доцільність лібералізації відповідальності за зберігання невеликих обсягів наркотиків. "Починаючи з наступного року ми будемо говорити про єдиний європейський простір, до якого буде належати Україна як асоціативний член", - додав він.

Досьє на Олександра Кваснєвського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини