RU

Кваснєвський назвав зближення з ЄС за Януковича парадоксом

09.10.2013, 12:18
Кваснєвський назвав зближення з ЄС за Януковича парадоксом - Фото
Віктор Янукович та Олександр Квасьнєвський (фото - yes-ukraine.org)
Колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський вважає парадоксом, що прискорення зближення з Європейським Союзом відбулося за  Віктора Януковича. Про це Кваснєвський сказав в інтерв'ю Gazeta Wyborcza.

"Це парадокс, що прискорення підготовки до асоціації та створення зони вільної торгівлі (з ЄС) сталося під час прем'єрства Миколи Азарова та президента Януковича, якого вважають проросійським, а не під час "помаранчевих", - сказав він, передає УНІАН.

Кваснєвський зазначив, що розпочатий більше трьох років тому процес був загальмований у зв'язку зі справою екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, але останнім часом прискорений завдяки діям Російської Федерації, яка застосувала ряд економічних санкцій проти України. "Ця блокада, незважаючи на наміри Москви, посилила проєвропейські тенденції в Україні, в тому числі і на сході країни, бо українці не сприймають жодної спроби їх приниження", - сказав він.

"Постраждалі від санкцій олігархи почали разом діяти в проєвропейському напрямку", - додав Кваснєвський. Він також зазначив, що росіяни дуже помиляються, тому що до цих пір відносяться до українців, як до "молодших братів". "Кучма колись написав книжку під відомою назвою "Україна - не Росія". Росіяни, на жаль, її не прочитають...", - сказав колишній президент Польщі.

Досьє на Олександра Кваснєвського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини