RU

Кваснєвський: Націдентичність українців - велика проблема Путіна

24.04.2014, 11:01
Кваснєвський: Націдентичність українців - велика проблема Путіна - Фото
Олександр Квасьнєвський

Найбільший успіх України - створення власної національної ідентичності, що, в свою чергу, є великою проблемою для президента Російської Федерації Володимира Путіна. Про це заявив колишній президент Польщі Олександр Квасьнєвський у Варшаві.

"Найбільший успіх України - створення власної національної ідентичності... Найбільша проблема Путіна - національна свідомість українців", - цитує Укрінформ Квасьнєвского.

За словами політика, в Кремлі усвідомлюють, що в Україні або Молдові спостерігається процес "вестернізації". Тому у Путіна залишилося 5-7 років, щоб якось зупинити цю тенденцію. "Цим пояснюється його нинішня активність", - вважає екс-президент Польщі.

Кваснєвський відзначив, що плани Путіна не є таємницею, оскільки він неодноразово говорив, що вважає розпад СРСР найбільшою геополітичною катастрофою XX століття. "Його мета - відновлення впливу на пострадянському просторі шляхом створення Євразійського союзу. Слабкість економіки України для нього - певний шанс досягти свого", - наголосив він.

Водночас колишній президент зазначив, що можлива згода української влади на нейтралітет і федеральний устрій може стати згубним для незалежності країни
.

Нагадаємо, раніше Кваснєвський заявив, що президент Росії Володимир Путін не планує зупинитися на захопленні Криму або черговій частині України, а хоче отримати контроль над всією державою. "Переконаний, що метою Путіна є не тільки забрати Крим або отримати вплив над сходом України, а його мета - захопити всю Україну і включити її до складу Євроазіатського співтовариства, яке має поставити Путіна до списку найбільших лідерів його держави як Петро Перший і Катерина Друга і поверне Росії статус супердержави", - сказав Кваснєвський.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини