Кваснєвський: Настане день, коли Росія піде на поступки Україні

01.06.2017, 10:45
Кваснєвський: Настане день, коли Росія піде на поступки Україні - Фото
Олександр Кваснєвський (фото - Фонд Віктора Пінчука © 2017. Фотограф: Сергій Іллін)

Екс-президент Польщі заявив, що Росія рано чи пізно змушена буде йти на поступки по Донбасу заради модернізації та поліпшення відносин із Заходом

Росія змушена буде йти на поступки по Донбасу заради власної модернізації. Про це заявив в інтерв'ю LIGA.net президент Польщі в 1995-2005 роках Олександр Кваснєвський.

"У якийсь момент санкції проти Росії стануть для неї великою проблемою. Країна потребує модернізації. Вона без цього не піде вперед. Настане такий день, коли російські лідери це зрозуміють, і зрозуміють, що без хороших міжнародних відносин модернізації не здійснити. Для Кремля буде зрозуміло, що потрібно знайти рішення конфлікту в Донбасі, а вихід тут може бути тільки в припиненні підтримки всіх сепаратистів", - заявив Кваснєвський.

За його словами, за таких умов Кремлю стане зрозуміло, що потрібно знайти рішення конфлікту в Донбасі, а вихід можливий тільки в припиненні підтримки всіх сепаратистів.

"Тоді Донбас буде існувати в рамках української держави і ми будемо, звичайно, вести багаторічні, довгі розмови про Крим, щоб знайти статус, рішення для цього питання", - додав Кваснєвський.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?