RU

Кваснєвський: Дружина думає, що у мене в Україні вже інша сім'я

11.04.2013, 14:47
Кваснєвський: Дружина думає, що у мене в Україні вже інша сім'я - Фото
Олександр Кваснєвський
Екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський констатує успіх України в питаннях виборчого правосуддя. Про це він сказав сьогодні в ході польсько-української газової конференції.

Кваснєвський зазначив, що за час роботи місії спостереження Європарламенту він разом з Петом Коксом 15 разів були в Україні. "Провели там 40 робочих днів, у нас було 15 зустрічей, в тому числі з президентом Віктором Януковичем, з опозицією, з Юлією Тимошенко. Ми пізнаємо Україну з різних сторін. Це для нас прекрасний досвід, але викликає і деякі проблеми. Я коли їду в Київ, моя дружина думає що в мене якась інша там сім'я", - зазначив Кваснєвський.

За його словами, багато в чому місії вдалося досягти успіху. "Чотири дні тому звільнився пан Луценко, апеляційний суд звільнив Іващенка, намагалися застосувати рішення щодо Юлії Тимошенко. Це все важко, я не хочу зараз давати деталей. Але поки все терпляче йде", - сказав він.

Кваснєвський вважає, що успіхи є навіть в самих важких питаннях по застосуванню виборчого правосуддя. "Це визнання влади України та президента Віктора Януковича важливості договору про співпрацю. Я сподіваюся, що 18 квітня, коли ми в Страсбурзі зустрінемося на засіданні Європарламенту, це буде головний тон нашої оцінки", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини