RU

Кузьмін у Парижі виправдовується за справу Тимошенко

24.04.2013, 12:01
Кузьмін у Парижі виправдовується за справу Тимошенко - Фото
Ренат Кузьмін
Перший заступник генерального прокурора України  Ренат Кузьмін запевняє, що критика Євросоюзу щодо справ Юлії Тимошенко та Юрія Луценка обумовлена ​​застарілим радянським Кримінально-процесуальним кодексом. Про це він заявив на круглому столі в Парижі.

"Критика ЄС у кримінальних справах в Україні щодо справ Луценка і Тимошенко в більшості обумовлена ​​застосуванням старої, ще радянської кримінально-процесуальної процедури", - зазначив Кузьмін, передає Укрінформ.

Він нагадав, що до листопада 2012 року всі правоохоронні органи України використовували КПК зразка 1960 року. "Цей кодекс був пронизаний радянської комуністичної ідеологією і функціонував більше 50 років, отже, багато діючих юристів вчилися по ньому, працювали з ним, не маючи нічого іншого. Старий КПК мав явну обвинувальну спрямованість", - зазначив перший заступник генпрокурора.

Кузьмін визнав, що критика процедур старого КПК з боку європейців була абсолютно справедливою. У той же час він зауважив, що з листопада минулого року набув чинності новий КПК. "Новий кодекс визнаний одним з кращих в Європі і рекомендований країнам пострадянського простору", - констатував він.

Досьє на Рената Кузьміна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини