RU

Кузьмін поскаржився на Держдепартамент: рік не пускають у США

20.12.2011, 12:00
Кузьмін поскаржився на Держдепартамент: рік не пускають у США - Фото
595199304f68511c0568be61e789435c.jpg
Перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін (на фото) заявляє, що уряд США вже рік не пускає співробітників ГПУ на територію США для розслідування кримінальної справи, пов'язаної з убивством депутата Євгена Щербаня.

"У США вже був допитаний свідок, який розповів, що гроші за усунення Щербаня переводилися з рахунків Тимошенко и Лазаренка. Мотивом вбивства стало перешкоджання з боку депутата парламенту Євгена Щербаня увійти на ринок Донецького регіону компаніям, підконтрольним Лазаренка і Тимошенко", - заявив Кузьмін в інтерв'ю газеті Комсомольська правда в Україні.

За словами Кузьміна, зараз для підтвердження інформації слідству потрібно допитати самого Лазаренка. "Щоб наш слідчий міг працювати на території США, він повинен отримати на це згоду американського уряду. Поки такої згоди немає. Ми вже рік ведемо переговори про дату нашого приїзду для проведення допиту. Але американська сторона під різними приводами не може визначитися. Нас туди просто не пускають", - стверджує перший заступник глави ГПУ.

При цьому Кузьмін зазначає: "Нами встановлено, що гроші кілерам надійшли з рахунків Лазаренка і Тимошенко. У нас є свідчення посередника, який під час переговорів з кілером сказав: "Цю частину заплатить Юля". Ми зобов'язані перевірити ці свідчення, а нам твердять, що це політичне переслідування".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини